Söz Ve Nişan Elbiselerinde Yeni Sezon Trendleri

Söz ve Nişan Elbiselerinde Yeni Sezon Trendleri

Yeni sezonda da abiye elbiseler önceki yıllarda benzerlerini gördüğümüz olduğu gibi yenilikçi, modern tasarımlardan oluşmaktadır. Zümrüt yeşili, çağla, bebe mavisi gibi renkler yılın öne çıkan renkleri olmakla birlikte abiye elbise seçiminde güncel trendlerin yanında kullanıcının ten rengine uygunluğna da önem verilmelidir. Trend olan rekleri tercih etmek her kişiye uygun olmayabilir ve beklenen şıklığı yaratmayabilir. Vücut proporsiyonuna uygun abiye elbise modelleri seçimi daima öncelikli olmalıdır.

Hayatını birleştirecek çiftler için unutulman anlardaın başında söz ve nişan törenleri gelmektedir. Evliliğe yolunda atılacak ilk adımların başlangıcını oluşturan bu en özel günlerde kadınlar için elbise tercihi oldukça zaman alıcıdır ve tercih edilecek kıyafetler de büyük önem taşır. Birinci dereceden yakın akraba ve dostların katıldığı kız isteme ve söz törenleri için elbise seçimini sade veya gösterişli olabilir. Kız isteme ve söz törenlerinin genellikle evde yapıldığı göz önüne alındığında evde söz kıyafetleri tercih ederken genellikle sade ama şık bir söz elbisesi tercih edildiği gibi kimiz zaman dantel işlemeli gösterişli söz elbiseleri de tercih edilebilmektedir. Evde aile arası isteme / söz törenlerinde genellikle daha sade ve zarif elbiseler tercih edilmektedir. İsteme elbiseleri ve söz kıyafetleri tercihi için birçok alternatif olmakla birlikte davet mekanına, mevsime vb. etkenleri de dikkata alarak bir tercih yapılmalıdır..

Nişan elbisesi tercihi genellikle törenin yapılacağı mekana ve mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Çiftlerin beğenisine göre tercih edebilecekleri, oldukça geniş bir yelpazede hazırlanan nişan elbisesi modelleri bulunmaktadır. Birçok değişik renk ve desenlerde payetli asimetrik nişan elbiseleri, kalp yaka nişan abiyeleri, geometrik desenlere sahip modeller gibi birçok nişan elbisesi mevcuttur.

Nikah törenleri genellikle gelin ve damadın sadeliği tercih ettiği davetlerden biridir. Gelin adaylarının genellikle beyaz sade nikah elbisesi tercih ettiği bu törenlerde, şifon piliseli uzun abiyeler, beyaz nikah elbiseleri, boyundan askılı dantelli elbiseler ve düşük omuzlu dantelleri işlemeli elbise modelleride tercih edilebilmektedir. Çiftler bu en özel günlerinde şık ve zarif olmak isterler. Herkesin zevkine ve renk uyumuna göre elbise modeli bulmak mümkündür.

Bir cevap yazın