Deri Telefon Kılıfı Bakımı Nasıl Yapılır

Telefon kılıfları en başta güzel bir görüntü sergilese de zaman içerisinde kötü bir görselliği ortaya çıkabilecek konumda olacaktır. Telefon kılıflarının ısı, toz ya da sürtünmeden ötürü bu şekilde bir durum ortaya çıkacaktır. Yarma deri olsalar bile sürekli yıpranma ve aşınma söz konusu olacağından dolayı bu durum kaçınılmazdır. Ancak doğru bir biçimde bakımın yapılması telefon deri kılıflarının daha uzun ömürlü olmasını destekleyecektir.

Telefon kılıflarını deri ithalatı yapan noktalardan olan Veyer ile beraber temin etmekle beraber daha uzun ömürlü seçeneklere erişmek kolay olacaktır. Bu aşamada bakım yaparak, kalite standardını koruması hususunda da son derecede işlevsel bir netice elde edilebilecektir.

Deri Telefon Kılıfları Yıkanır Mı?

Veyer gibi toptan deri işlemleriyle uğraşan firmalar, bu noktada gereken talimatları ve yönlendirmeleri de sunabilecektir. Deri ürünlerinin su ve nemden uzak tutulması gerektiği ni vurgulamaktadır. Öte yandan deri telefon kılıflarının ıslak zeminlere konulmaması gerektiğini belirtmektedir. Aksi takdirde daha hızlı eskime gibi bir durum da ortaya çıkabilecektir.

Dezenfektan ve losyonlardan da deri telefon kılıflarının uzak tutulması önemlidir. Elin nemli olmasından dolayı bu maddeler telefon kılıfları tarafından emilecektir. Bu yüzden deri telefon kılıflarının tutulması öncesinde mutlaka dikkatli davranmak gerektiği de vurgulanan konular arasında sayılabilecek bir konu olarak dikkate alınmalıdır.

Deri Telefon Kılıfları Boyanır Mı?

Kahverengi, siyah ve gri renklerinde olan telefon kılıfları ayakkabı boyası uygulamasıyla eski görünümlerine yeniden kavuşabilir. Süngerle nazikçe bir uygulama yaparak bu yönde bir sonuç elde edilebilir.

İlk olarak parlatıcıyı silmeden önce 15 dakika boyunca bekletilmesi gerekmektedir. Tüm yüzeyin boyanmasıyla beraber parlaklığa yeniden ulaşana kadar yumuşak bezlerle bu işlemlerin uygulanması önemli bir yer tutmaktadır.

Deri telefon kılıflarının kalite standardını koruması bakımından aşırı ısıdan kaçınmak gerekecektir. Telefon kılıflarını uzun süre boyunca güneşte tutmak, ısı kapatma özelliğini etkinleştirmek bu süreci daha da hızlandıran etmenler olabilecektir. Bundan dolayı da hem telefonlar hem de deri kılıfların aşırı ısı ve güneş ışınlarına maruz bırakılmaması gerektiği ifade edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DumanBet | Bahis siteleri | Sesimol.net